PREFAB VERANDA Koronawirus / COVID 19 działania

Mamy nadzieję, że Wy, Wasze rodziny i Wasi współpracownicy jesteście zdrowi i dobrze radzicie sobie w tym trudnym okresie. Musimy pogodzić się z faktem, że w najbliższym czasie będziemy musieli zorganizować nasze życie nieco inaczej niż dotychczas. Dotyczy to również działalności firm i sprzedaży.

Aby ułatwić Wam rozruch proponujemy :
– Darmową usługę ofertową na 3 miesiące
– 20 fotoksiążek Photobook Extension Residence
– 10 000 ulotek do dystrybucji

Usługa ofertowa

Chcemy dać naszym klientom 3 miesiące bezpłatnego użytkowania, aby mogli zapoznać się z tą usługą i dać swoim sprzedawcom więcej narzędzi sprzedażowych.

Ta usługa jest usługą płatną, aby uniknąć nadużyć, ale może być BEZPŁATNA, jeśli jest używana prawidłowo. Więcej informacji można znaleźć w specjalnej broszurze poświęconej tej usłudze.
Ewentualnie możesz dowiedzieć się więcej na ten temat podczas naszego webinaru, który odbędzie się w ciągu najbliższych kilku tygodni, podczas którego Ty i Twoi koledzy otrzymacie dodatkowe wyjaśnienia.
Broszurę można pobrać z naszej strony, z sekcji dla klientów.
Terminy webinarów będą dostępne wkrótce.


Fotoksiążka Extension Residence

photobook

Każdemu klientowi oferujemy bezpłatnie 20 fotoksiążkek „Extension Residence“.

Ten album może pomóc Twoim klientom wyobrazić sobie lub wskazać, czego pragną. Z tyłu pozostaje wystarczająco dużo miejsca, aby spersonalizować książkę logo firmy i adresem.
Jeśli potrzebujesz więcej fotoksiążek, możesz łatwo zamówić je w strefie klienta (materiały komercyjne) na naszej stronie.

Pracujemy nad nową edycją. W związku z tym chcemy zapytać, czy masz ładne zdjęcia, które pomogą nam stworzyć nowe, aktualne narzędzie wsparcia sprzedaży.

Jeżeli chcesz otrzymać 20 fotoksiążek, skontaktuj się z naszym działem handlowym.


A4 Ulotki do dystrybucji

Po okresie zamrożenia, każda firma musi ponownie uruchomić dział sprzedaży organizując wizyty klientów, otwierając salony wystawowe, wysyłając mailing, szukając nowych możliwości kontaktu, itp.

Uznaliśmy, że wirus uniemożliwi ludziom wyjazdy na wakacje i że powinni zainwestować więcej pieniędzy w swój dom. W ten sposób nasz luksusowy produkt zmienia się w niezbędną inwestycję, jaką jest taka rozbudowa domu, która zapewni wrażenie wakacji.

Aby zaprezentować takie możliwości, stworzyliśmy specjalną ulotkę A4. Wydrukujemy dla Was pierwsze 10 000 ulotek. Możesz stworzyć swój własny format A4 i dostarczyć nam plik do wydruku lub możesz użyć naszego, w którym możesz edytować tylko szczegóły swojej firmy i zdjęcia. Koszt jest naliczany zgodnie z zasadami obowiązującymi dla materiałów komercyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem handlowym.


Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą Wam bezpiecznie wznowić sprzedaż. Liczymy, że będą one pomocne.
Dużo zdrowia!

star colours flatroofs classical pergola functioning academy who we are products fabrication news contact flatdome atrium atrium-previous