Prefabrykacja

Dostarczamy produkty gotowe do montażu bezpośrednio u klienta, bez jakiejkolwiek potrzeby specjalnego przygotowania w warsztacie u naszych odbiorców.  Zakład produkcyjny ogrodów zimowych znajduje się w Tajęcinie k. Rzeszowa w mieleckiej strefie ekonomicznej. 

Produkcja opiera się na wydajnym i oszczędnym zarządzaniu zgodnie z naszymi zharmonizowanymi zasadami FPC (Factory Production Control) oraz aktualnymi wymaganiami “Industry 4.0”. Okna, drzwi i dachy są gotowe do montażu na budowie bez specjalistycznego dodatkowego sprzętu. Do każdej dostawy dołączona jest pełna dokumentacja, etykiety, ulotki informacyjne i instrukcje montażu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny (takie, jak automatyczna podwójna piła kierowana i 4-osiowe centrum obróbkowe CNC) dostępne na rynku, zarządzane z naszego centralnego działu przygotowania produkcji z użyciem Cover 3D GPAO (zarządzanie administracją produkcyjną przez komputer) oraz funkcji systemu ERP.
Wysoka jakość produktów tworzonych przez wykwalifikowany i doświadczony personel w dobrze wyposażonych i nowoczesnych halach produkcyjnych, oraz operacji uwzględniających nowoczesne funkcje lean management, takich jak 5S (metoda organizacji miejsca pracy), 8d (rozwiązywanie problemów jest metodą), SMED (skrócenie czasu potrzebnego na ukończenie wymiany sprzętu), A3 (uporządkowane rozwiązywanie problemów i ciągłe doskonalenie).
Nasze produkty są montowane zgodnie z wymaganiami dostawcy systemu i trwale wdrażamy wewnętrzną kontrolę produkcji: FPC – Factory Production Control.