O Nas

Jesteśmy producentem ogrodów zimowych, z 30-letnim doświadczeniem w ich projektowaniu i prefabrykacji.
Nasze produkty, od pergoli przez oranżerie po werandy z płaskim dachem, są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku i spełniają pięć podstawowych warunków.

  1. Jakość produktu. Naszym celem jest osiągnięcie wysokiej jakości wykonania, wsparcia technicznego oraz zorganizowanej i efektywnej logistyki, w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników.
  2. ICT Wykorzystując dostępne narzędzia Prefab Veranda osiągniesz opłacalne funkcjonowanie. Z pomocą oprogramowania Cover 3D oraz naszych modeli parametrycznych możesz łatwo przygotować wizualizację i wycenić poprawnie ofertę.
  3. Szkolenie i wsparcie Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli liczyć na nasze wsparcie jak również regularne szkolenie. Nasze szkolenia dotyczą zakresu stosowanych systemów profili, produktów, a także oprogramowania komputerowego oraz innych dostępnych aplikacji.
  4. Konkurencyjna cena Nasze ceny sprzedaży są o 20% do 25% niższe w porównaniu do konkurencji, a oferowane produkty są najwyższej jakości, zachowują funkcjonalność oraz bardzo zbliżone parametry i właściwości techniczne.
  5. Innowacyjność Inspiruje nas nowoczesna architektura, motywują innowacje. Myślenie nieszablonowe jest dozwolone i pomaga nam znaleźć lepsze rozwiązania.