Nowe broszury i filmy są już dostępne

W poprzednim mailu informowaliśmy już o rozpoczęciu działalności naszej akademii szkoleniowej i coachingowej. Okres zamrożenia dał nam możliwość sfinalizowania filmów szkoleniowych dotyczących instalacji membrany i izolacji na płaskim dachu.

Linki do tych filmów znajdziecie na naszej stronie w sekcji dla klienta.
Filmy są dostępne z napisami w każdym języku.

W celu włączenia napisów w materiałach wideo, uruchom opcje napisów w YouTube. Więcej informacji o ustawieniach wyświetlania napisów znajduje się pod tym linkiem.


W sekcji Pobierz znajdziecie także nowe broszury handlowe dotyczące atrium, drzwi harmonijkowych i Ferroline (steel-look) w formacie cyfrowym.

Wersja papierowa będzie dostępna na zamówienie, poprzez formularz zamówienia na materiały komercyjne.

Będziemy Was regularnie informować o takich materiałach. Staramy się także przygotować więcej filmów video i prezentacji. Planujemy także webinary, tak aby dać Waszym pracownikom szansę na interakcję i zadawanie pytań.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktujcie się z działem sprzedaży, który zorganizuje wideokonferencję, aby przedstawić Wam nowe możliwości.
Nie zmarnujcie takiej okazji!

star colours flatroofs classical pergola functioning academy who we are products fabrication news contact flatdome atrium atrium-previous